úterý 25. červen 2024 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > O stránce > Copyright

Copyright

 

  • Tato stránka NENÍ komerční stránkou.

 

  • Stránka obsahuje informace (texty, fotografie), poskytnuté se souhlasem autorů. Tento obsah slouží pro volné použití, poučení i zábavu, ale nesmí být bez souhlasu svého autora dále šířen či užíván komerčně. Obsah může být samozřejmě použit v nekomerčním duchu mimo tyto stránky pro podporu myšlenky minisail – to je jeden z cílů této stránky. Některé části stránky mohou obsahovat i nepůvodní materiály(historické fotografie, citace knih, části plánů) jako obrazový či textový materiál k danému tématu. Je tak činěno v dobré víře a na podporu detailnosti a přesnosti informace. Pokud by toto odporovalo autorským právům, prosíme o uvědomění webmastera, materiály budou odstraněny. Stránka v žádném případě neslouží k výměně a volnému přístupu k informacím, podléhajícím autorským právům, i když může na tyto odkazovat.

 

  • Na stránce jsou místěny i odkazy (přímé i nepřímé) mimo prostředí této stránky. Za obsah webových stránek takto provázaných vlastník / správce stránky minisail.cz nikterak neodpovídá. Pokud se obsah odkazu změnil, obsahuje závadné informace nebo není funkční, prosíme o uvědomění webmastera, odkazy budou odstraněny nebo upraveny. Komerční odkazy (linky), objeví-li se na této stránce, jsou považoványpouze za zdroj sloužící k inspiraci. Za takto propagované výrobky nebo služby vlastník / správce stránky minisail.cz nenese odpovědnost.

 

  • Tato stránka poskytuje registrovaným uživatelům diskusní fórum a jiná textová pole pro reakce či dotazy. Tyto informace vyjadřují jejich vlastní názor, který se nemusí shodovat s názorem vlastníka / správce stránky. Tento si vyhrazuje právo kdykoli tyto informace odstranit i bez upozornění, nebudou li se vztahovat k tématu stránky či budou v rozporu se slušností.

 

  • Kontakty na autory a účastníky diskusí, jsou li na stránce uvedeny, jsou uvedeny se souhlasem autorů a účastníků. Nejsou li uvedeny, nebo není-li udělen souhlas k jejich uvedení, nebudou poskytnuty třetí osobě.

 

Jiří Kreisel,
info@minisail.cz

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Log
Článků: 314
Akcí: 16
Uživatelů: 116
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2024 minisail.cz