úterý 25. červen 2024 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > Minisailisté > Krátké zprávy > Registrujte se prosím ...

Registrujte se prosím ...

27.01. 2016 | Úvod Vložil(a): Jirka
registrace
registrace
Stránky v novém kabátě už běží delší dobu a věřím, že se Vám všem líbí. Jak jsem již dříve psal, přechod na nový vzhled s sebou na pozadí nese modernější a také bezpečnější redakční systém, tedy způsob jak na stránky vkládat jejich obsah. Pro mne to znamená jednodušší vkládání příspěvků, obrázků v galeriích, interaktivních map a konečně také i videa.
 
Spolu s novým vzhledem jsem přepracoval i menu stránek, tedy to jak jsou jednotlivé články řazeny do kategorií. Po sedmiletých zkušenostech, co jsem schopen (časově) pro stránky napsat, případně i to co dostávám od přispěvatelů stránek, se rozdělení tak nějak vykrystalizovalo do dnešní podoby. Snad i pro vás, čtenáře stránek, je toto dnešní menu přehlednější a logičtější.
 

Nová registrace … proč?

S novými stránkami vyvstala otázka nové registrace uživatelů. Stránky staré mají spousty uživatelů, ale pouze někteří jsou reální a také aktivní. Takže jsem se rozhodl požádat Vás o registraci novou. Mým záměrem je mít reálnou skupinu uživatelů s platnými kontakty pro možnou zpětnou komunikaci. Navíc není možné (a bezpečné) do nových stránek překopírovat vaše přihlašovací údaje z těch starých. Proto nová registrace.
 
 

Nová registrace … údaje?

Rozhodl jsem se navíc, požádat Vás o dva osobní údaje. Tedy za prvé o váš rok narození. Zajímalo by mne, kolik je statisticky průměrnému minisailistovi - čtenáři stránek. 
Taky se možná podivíte, proč mne zajímá vaše bydliště - respektive město či obec, ve kterém bydlíte. Rád bych, pro registrované uživatele stránek, zveřejnil mapu, na které by bylo možno vidět, jak jsme rozmístěni po naší zemi. No, možná pak budu muset opravit své rčení “Jablonec - těžiště českého minisailu”. Ale vážně - třeba to někomu začínajícímu pomůže najít kamaráda a rádce v blízkosti nebo i vám společníka pro občasné poježdění na vodě. Děkuji, že údaje vyplníte správně.
 
 

Nová registrace … jak?

Abych databázi uživatelů stránek udržel v dobré kondici, zvolili jsme “potvrzovanou” registraci. Takže, když vyplníte registrační formulář, já obdržím e-mail a nastavím Vám přístup. TEPRVE POTOM BUDE REGISTRACE DOKONČENA. Zde prosím o vaši trpělivost, určitě to nebude obratem. Jsem připraven na nápor na začátku, kdy se budu snažit to zvládnout do následujícího dne.
Bohužel vám tedy nebudou hned po vaší registraci zpřístupněny pro nepřihlášené blokované funkce a budete muset počkat na mou odpověď, že byl přístup nastaven. Teprve pak bude možno stránky plně využívat.
 

Nová registrace … proto!

Jako první, co můžete po potvrzené registraci vyzkoušet, je reagovat pod každým novým článkem k jeho obsahu. To u starých stránek nebylo možné a docela se těším na vaše komentáře a případná doplnění.
 
Samozřejmě se vám také zpřístupní nová diskuze. Zatím v testovacím režimu, ta “ostrá” je k dispozici stále na starých stránkách (se starým - původním heslem). Ta  nová by měla být lepší, programují se možnosti vložení odkazu a přílohy tak, aby to bylo jednodušší pro normální uživatele, kteří nemusí vědět nic o “html tags”.
 
Nová registrace taky umožňuje automatickou obnovu hesla při zapomenutí starého. Prostě vám na zadaný email (který používáte při přihlášení) přijde nové heslo. Pak samozřejmě po přihlášení si zase můžete nastavit heslo podle sebe. 
 
Registrace také v budoucnu umožní využití kalkulátoru minisail.cz se zasláním vypočtených údajů na e-mail, přístup do rozšířeného menu stránek, Lodního registru minisail … a všeho, co nás v budoucnu napadne.
 

Takže, registrujte se prosím ... 

 

 

 

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se

Další články v rubrice

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Log
Článků: 314
Akcí: 16
Uživatelů: 116
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2024 minisail.cz