neděle 19. květen 2024 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > Setkání > Z akcí > Vzpomínka na Karla Egrta

Vzpomínka na Karla Egrta

25.07. 2019 | Z akcí Vložil(a): Jirka
VřeBuňKolin 2019 000.jpg
VřeBuňKolin 2019 000.jpg
V duchu této vzpomínky se uskutečnilo setkání plachetnic „H“ u rybníka ve Velkém Vřešťově,a to za účasti nejen plachetničkářů, ale i rodiny Karla Egrta. 
 
 
Irena Rosenbergová
 
 
 
 
 
 
 

Soutěž plachetnic „H“ původně na Jardově Sandberku u Kolína plynule přešla v posledních letech do Zdeňkova Buňkova.  Letos nám ale z důvodu infekce kaprů vypustili rybník (kapři dopadli hůř než my), a tak Zdeněk promptně zařídil náhradu u Velkovřešťovského rybníka.

 

Počasí z tropů kleslo na příjemnou teplotu (někdy i níž) a občasný déšť nás všechny soustředil pod hlavní šapitó. A tak bylo dost času na vzpomínky a ťukání skleniček „na Karla“ bylo určitě slyšet nahoře v plachetničkářském nebi. Karel se s námi účastnil na připnutých plackách, z kterých nás zdravil „AHOJ KAREL“.
 
Sešlo se 15 lodí – 12 „H“ a 3 mimo soutěž. Ne každý odjel všechny jízdy, ale to nikomu nevadilo, vždyť šlo hlavně o posezení, legraci a vzpomínku. 
 
 
Všichni se určitě již těší na tradiční setkání na Michalově Velkém Dářku v srpnu. Podle zatím přihlášených z Vřešťova to vypadá na slušnou účast. Vyjádřeno Michalovými slovy „ no tak to je síla“.
 
Tak Ahoj na Dářku
Irča
 
 
Text: Irena Rosenbergová
Foto: Pepa Mrákota
 
 
 

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
ladous | 25. 07. 2019

Také jsem tam pár fotek pořídil:
https://ladous.rajce.idnes.cz/vrestov_nss_190712

Jiri Host Kreisel | 25. 07. 2019

Díky pilné Irče a reportážnímu fotografovi Pepovi máme zachycenu na stránkách další vydařenou akci. Myslím, že by si ji Karlík nenechal ujít ;o)

Díky za materiál pro stránky,
Jirka

Další články v rubrice

Log
Článků: 312
Akcí: 16
Uživatelů: 116
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2024 minisail.cz