neděle 14. srpen 2022 RSS Mapa stránek Přihlásit se Registrace
Úvod > Minisailisté > Krátké zprávy > PF-2010 - 250000 - je to hodně nebo málo?

PF-2010 - 250000 - je to hodně nebo málo?

22.12. 2009 | Úvod Vložil(a): Jirka
CL_005_GA_grafy
CL_005_GA_grafy
Upřesním... v dnešní době konzumu se nejedná ani o úvěr a ani o hotovost ale o údaj na počítadle přístupů na stránky. Z tohoto pohledu se mi jeví toto číslo jako velmi pěkné. Internet je ale zajímavé médium, které dokáže sbírat spousty informací a je zajímavé podívat se co je za tím číslem schováno.

Upřesním... v dnešní době konzumu se nejedná ani o úvěr a ani o hotovost ale o údaj na počítadle přístupů na stránky. Z tohoto pohledu se mi jeví toto číslo jako velmi pěkné. Internet je ale zajímavé médium, které dokáže sbírat spousty informací a je zajímavé podívat se co je za tím číslem schováno.

Návštěvnost - porovnání

 

Stránky jsou napojeny na Google Analytics od května tohoto roku. Je zajímavé porovnat přístupy na stránky v květnu (zelená čára) a v listopadu (modrá čára). Je vidět, že stránky mají stále více svých pravidelných čtenářů, kteří denně na stránky přichází a hledají nové články nebo čtou nové zápisy v diskusi. To bude (doufám) motivující pro autory a přispěvatele ...

 

 

Návštěvníci ze světa

 

Zajímavý je i pohled na přístup na stránky z celého světa - pro mne je překvapením, že máme pravidelné čtenáře i v USA - jen doufám, že čeština zde není na překážku. Krásná (a logická) je druhá, pomyslná, příčka návštěvníků ze Slovenska - jsou vždy vítáni - nejenom na stránkách :o).

 

 

Návštěvníci z domova

 

Detailní pohled na republiku ukazuje, jak minisailisti bydlí, rozloženi krásně pravidelně po celé republice. První příčka Praze asi nikoho nepřekvapí, stejně jako druhá příčka Jablonce - je nás tady asi nejvíc. Tu ale trochu zkresluji já, protože mé "plnící a kontrolní" přístupy na stránku se také počítají. Jablonec dokonce předběhl Liberec (lokální rivalita). Zabojovat by ale určitě mělo Brno!

Stránky budou slavit dva roky

 

Ano, je to tak a www.minisail.cz je webová adresa, která slouží svému účelu od ledna 2008. Doufám, že slouží ke spokojenosti, i když samozřejmě je stále co vylepšovat. Pro mne osobně je motorem právě ona návštěvnost stránek. Věřte, že když obvykle v brzkých ranních hodinách vypínám počítač po poslední kontrole, zda je právě vložený článek v pořádku a na vše se dá správně kliknout , tak se těším na to až stránky zase otevřu během dopoledne. To už tam nabíhá počet přečtení článku , pro mne odměna za hodiny strávené jeho přípravou.
Ještě větší radost mi způsobí e-mail od vás, který začíná: Jirko, něco jsem napsal, můžeš to vložit na stránky... Proto děkuji všem autorům a přispěvatelům k obsahu stránek a věřím, že jim (stránkám) zachováte přízeň. Když jsem před více než dvěma lety konzultoval s Borkem svůj záměr se do stránek pustit, jedna z prvních reakcí byla:  "Jirko, sám ty stránky obsahově neutáhneš". Proto jsem rád že zdaleka ne vše jsou jen má slova.
Děkuji také autorovi "střev" stránek Lukášovi za podporu a poskytnutí jeho prostředí. Stránky jsou stabilní a pokud se najde nějaký problém, ochotně jej řeší. V současné chvíli Lukáš pracuje na on-line verzi registru modelů, který bude sloužit Vám pro vložení a zveřejnění údajů o vašich modelech.

Proto, že se blíží konec roku, chci tento článek využít i na přání všeho dobrého Vám všem, čtenářům stránek, kamarádkám a kamarádům od vody i všem těm, kteří se k vodě teprve chystají se svou první plachetnicí.

Jirka

 

 

 

 


Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se

Další články v rubrice

Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Log
Článků: 282
Akcí: 15
Uživatelů: 109
Lodí v registru: 3
Vyrobilo: CLIQUO & Binteractive © 2022 minisail.cz